Конкурс-огляд народознавчих куточків

З метою  створення оптимальних умов для формування у дітей рис громадянина української держави, громадсько – патріотичного виховання дошкільників з 22.10.18-26.10.18 серед груп дошкільного навчального закладу  був проведений конкурс – огляд на кращий куточок з народознавства , який є одним з основних компонентів життєвого простору, що сприяє формуванню національної свідомості у дітей.

Важливим критерієм куточків народознавства є їх естетичне оформлення. В кожному куточку груп у наявності є національна та народна символіка, дидактичний матеріал народознавчого спрямування, ілюстрований матеріал з патріотичного виховання тощо.

Кожен педагог якісно презентував свій куточок. За допомогою презентацій видна ефективність роботи по використанню матеріалів з куточка народознавства протягом дня. З метою прищеплення дітям любові до рідного краю, поваги до національної культури, національних звичаїв під час занять активно використовується народознавчий матеріал (віночки, свищики, гончарні вироби, український одяг, знаряддя для народних ігор тощо).