День Козацтва

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Впереддень цих важливих для нашої країни дат у дошкільному навчальному закладі № 337 відбулося свято “Ми діти козацького роду”

Саме з метою виховання патріотичних почуттів, зацікавленості дітей до минулого свого народу, шановливого ставлення до своєї історії  відбулося святкування цих знаменних дат, під час яких педагоги ознайомили дошкільнят ще з однією сторінкою історії славного українського козацтва. Вихованці  читали вірші про Покрову, розповідали прислів’я. А веселі та завзяті козачата навчалися «військовій справі». З великим захопленням всі присутні на святі спостерігали, як майбутні захисники Вітчизни вміло «володіли шаблями», «осідлали коня», співали задушевні українські пісні, а маленькі козачки танцювали. Дошкільнята не тільки змагались, але й розповіли про державні символи України.

Фінальним завершенням свята стала «Посвята в козачата».