КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №337 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "Пізнайко"

Педагогічний колектив

Дитячий садок - будинок для дітей.
Ми приходимо в цей будинок щоб: дарувати дітям радість спілкування; стати їм друзями,партнерами в будь-яких справах; дати кожній дитині шанс розквітнути.

Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період  особистого розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов.

Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри. Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу. Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день наповнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань  один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один  одного привітно, жити в дружбі та злагоді. Педагогічні працівники закладу постійно навчають дітей відчувати, пізнавати і творити.

Колектив дошкільного закладу працює творчо, педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи роботи, а кінцева мета єдина: перетворити садочок на дім, в якому чекають на дитину, люблять її та турбуються, а для цього  перебувають у постійному творчому пошуку шляхів в модернізації освітньо - виховного процесу.